Uram, a te szentséges szívednek ajánlom fel az egész életemet, múltamat, jelenemet, jövőmet, a legkisebb cselekedetem is. Irányíts és vezérelj engem. Add meg a tisztánlátás kegyelmét, hogy meg tudjam különböztetni a jót a rossztól. Add, hogy egész nap neked éljek.
2023. június 3., szombat
Hangyaszorgalommal csiszolgatják rabszolgaságunk minden részletét az Antikrisztuskövetők: A BIS mesterséges intelligenciát használ a globális banki tranzakciókban a „pénzmosás” megfigyelésére
Míg az IMF jelenleg az UMU (más néven Unicoin) nevű új globális  CBDC-rendszerének bevezetésére készül, a Nemzetközi Fizetések Bankja  több olyan projekttel is foglalkozik, amelyek célja az összes  nemzetközi- és központi bank egyetlen ernyőhálózatba történő  központosítása, lehetővé téve a gyors, határokon átnyúló digitális  valuta tranzakciókat. Más szavakkal, készpénz nélküli társadalom.
 Az egyik ilyen koncepció, a Project Icebreaker, kifejezetten egy  SWIFT-szerű szűk keresztmetszetű rendszer létrehozásával foglalkozott,  amely lehetővé tenné a globális bankok számára, hogy szabályozzák és  végül homogenizálják az összes valutát egyetlen világméretű  valutamodellbe. Ez hatalmat adna nekik arra, hogy kivágjanak minden  olyan nemzetet vagy vállalatot, amely nem felel meg az ideológiai  jóváhagyásuknak.
 A BIS legújabb ötlete az Aurora projekt, amely következményeit tekintve  még az Icebreakernél is aggasztóbb. Az Aurora célja, hogy a „gépi  tanulás” (MI) segítségével a világ minden tájáról érkező pénzügyi  tranzakciók hatalmas áramlását nyomon követve azonosítani tudja a  konkrétan megjelölt mintákat. A BIS szerint ennek célja az  „öszvérszámlák” által fedett bűnös pénzmosási struktúrák felfedezése.  Ahhoz azonban, hogy a mesterséges intelligencia valós időben át tudja  rostálni a globális tranzakciókat, a vállalati bankoknak és a  kormányoknak széles körű és egyszerűsített hozzáférést kell teremteniük a  számlákhoz, majd ki kell tárniuk a kapukat a mesterséges intelligencia  előtt, hogy büntetlenül működhessen. 
https://www.youtube.com/watch?v=9Kmbsa19T1k
 (Bank for International Settlements – Project Aurora)
Egyes bankok már most saját privát mesterséges intelligencia  megfigyelő rendszereket vezetnek be a szokatlan számlatevékenységek  észlelésére, de az Aurora olyan mértékű nemzetközi hozzáférést  igényelne, amely hihetetlen és rémisztő.
 Ahogyan a kábítószer elleni háborút az Egyesült Államokban és Európában  is arra használták, hogy a kormányok korlátlan hozzáférést kapjanak a  polgárok pénzügyeihez; ezzel a hatalommal azóta számos módon visszaéltek  (egyes esetekben a számlákat már bűncselekmény puszta gyanúja, nem  pedig elítélés alapján is lefoglalhatják), az Aurora a „pénzmosás  mumusra” támaszkodik, hogy hatalmas felügyeleti jogkört adjon a  kormányoknak és a globális bankoknak. A projekt a mesterséges  intelligenciára való összpontosítást úgy jeleníti meg, mintha az védené  az egyének magánéletét, de minden mesterséges intelligencia program a  készítőit szolgálja. Aki az MI-t irányítja, az irányítja azt is, hogy a  mesterséges intelligencia kiket vesz célba.
 Rendkívül veszélyes az a gondolat, hogy a BIS vagy más globalista  intézmények kezébe egy világméretű, mesterséges intelligenciával  integrált bankfelügyeleti rendszer kerüljön. Elképzelhető olyan jövő,  amelyben a személyes számlákat rendszeresen befagyasztják bármilyen  szabálysértés miatt, a pénzügyitől a politikaiig.
https://zerohedge.com/economics/bis-wants-use-ai-monitor-global-bank-transactions-money-laundering
