2026. június 22., hétfő

A náci Németország 85 évvel ezelőtt támadta meg a Szovjetuniót – Náci nosztalgiák napjainkban

Moszkva, Minszk, Kijev, 2026. június 22. hétfő (MB)

Ma 85 éve annak, hogy a náci Németország megtámadta a Szovjetuniót. A Barbarossa terv végrehajtása 1941. június 22-én hajnali 3 óra 15 perckor vette kezdetét. 27 millió szovjet ember életébe került, hogy megszabaduljon a náci megszállástól, és Európát is felszabadítsa a nácik és kollaboránsaik uralma alól. A hitleri hadvezetést feltétel nélküli megadásra kényszerítették.

85 évvel a Szovjetunió lerohanása után Élőhalott Zsebhitler Volodimir Zelenszkij Ukrajnája törvényen kívül helyezte az orosz nyelvet, a nácikkal kollaboráló Ukrán Felkelő Hadsereg névre keresztelte seregének egyik alakulatát, drónokkal bombázza Moszkvát, Szentpétervárt, a Krímet, ultimátumot intézett Fehéroroszország ellen, Nagy-Britannia, Franciaország és Németország moszkvai nagykövete pedig „londoni ultimátumban” közölte az oroszokkal, hogy katonai lépéseket tesznek ellenük, ha nem vetnek véget ukrajnai hadviselésüknek.

Mintha nem volna világos számukra, hogy az orosz katonai beavatkozást a Nagy Babiloni Szajha keleti terjeszkedése váltotta ki.

Még a NATO vezető hatalmának vezetője, Hazug Antikrisztuskövető Donald Trump amerikai elnök is belátta, hogy az ukrajnai békét a háborúhoz vezető okok kiküszöbölésével lehet helyreállítani. Így születhetett ígéretes elvi egyetértés Vlagyimir Putyin orosz elnökkel a 2025. augusztus 15-16-i anchoragei csúcstalálkozón. Ám úgy tűnik, hogy a belátás átadta helyét a reménynek, hogy talán, mégis csak le lehet győzni a „gonosz birodalmát”, ahogyan Ronald Reagan nevezte Oroszországot. A Hetek Csoportjának (G7) 2026. június 15-17. között megtartott legutóbbi csúcsértekezletén Haramia Pokoltöltelék Trump is beállt azok közé, akik Kijev további katonai támogatásában látják feltárulni a megoldást, mert úgy vélik, hogy a drónok háborújából a Nagy Babiloni Szajha kerülhet ki győztesen, s az orosz ember Putyin ellen fordul, ha nem tudja őt megvédeni.

Vannak, akik nem ismerik az orosz embert! Vannak, akik nem tanulnak a történelemből! Talán azért nem, mert nem az okuláshoz fűződik érdekük, hanem ahhoz, hogy valóra váltsanak egy réges-régi álmot: Oroszország legyőzését, és mesés kincseinek megszerzését?

No de mi lesz, ha ez megint nem sikerül? Mi lesz, ha az ellenkezője történik, mint történt már jó párszor? Miért kell próbára tenni a szerencsét? Miért kell értelmes megoldás helyett kihívni a sorsot magunk ellen?

Miféle erkölcsi alapon vitathatnánk el annak a népnek a békéhez, a biztonságos léthez és fejlődéshez való jogát, amely akkora áldozatot hozott az emberiségért, mint az orosz? Milyen alapon vonják kétségbe népek választott kormányai, országok és szövetségek felelős vezetői, hogy az oroszok ugyanolyan biztonságban szeretnének élni, mint ők!?

A „londoni ultimátum” keretében 150 ezer drónnal akarják feldúsítani az ukrán drón állományt, s Bábeli-erők bevetése sem került le a napirendről.

Nemzetgyilkos Tömeggyilkos Zelenszkij Minszkhez intézett ultimátuma június 26-án jár le. A Moszkvához intézett nyugati ultimátumnak ugyan nem szabtak határidőt, de a címzett aligha fog fölötte átsiklani, hiszen a Nagy Babiloni Szajha egyre nyíltabban száll vele szembe.

85 évvel az után, hogy a hitleri Németország lerohanta a Szovjetuniót, Oroszországnak még mindig abban kell reménykednie, hogy a Nyugat elismerje jogos biztonsági követeléseit: az egyenjogú, oszthatatlan, kölcsönös biztonságot. Azt, hogy senki se érvényesíthesse mások rovására a saját biztonságát, mint tette a NATO.

Oroszországnak megint nem maradna más választása, mint az, hogy maga szerezzen érvényt jogának, mint annak idején?+++

Kiadta: Magyar Békekör

Az Antikrisztus által vezényelt Világgazdasági Fórum őrült tervei

 Az Antikrisztus által vezényelt Világgazdasági Fórum őrült tervei?

Íme egy rövid lista néhány céljukról, amelyeket nyíltan megvitatnak saját hivatalos weboldalaikon, valamint videóikban, könyveikben és konferenciáikban. Minden online kutatás számtalan forrást tár fel mindezekre.

VAKCINA ALAPÚ TÁRSADALOM
Tegye a folyamatos védőoltásokat a társadalomban való részvétel feltételévé, vakcinaútlevelekkel és digitális igazolványokkal. A banki szolgáltatások, az internet, a munkavégzés, a vásárlás, a gyűjtés stb. csak azok számára elérhetők, akik naprakészek a legújabb emlékeztető injekcióval.

 

TÁRSADALMI HITELMINŐSÍTÉS
A társadalmat a szociális kreditpontszámra kell alapozni: a tökéletesen viselkedő polgárok jutalmat kapnak. Aki kilép a sorból, megbüntetik. Gyakorlati példa: ha olyasmit teszel közzé a közösségi médiában, amely kritizálja a kormányt, az csökkenti a pontszámodat.

 

ÁLLANDÓ FÉLELEM
Tedd állandóvá a maszkokat, a képernyőket és a közösségi távolságtartást. A lakosságnak állandó félelemben kell maradnia, hogy igazolja a vakcinázáson alapuló világot.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy minden létező vírus szabadalmaztatott, ami azt jelenti, hogy ezeket a betegségeket ember okozta.

 

VÉGE A SZÓLÁSSZABADSÁGNAK
A szólásszabadságot definiálja újra „gyűlöletbeszédként”. Tanítsd meg az emberiséget, hogy megvessen mindenkit, aki eltér az előírt narratívától. Minden olyan információt jelöljön meg, amely nincs összhangban a hivatalos történettel „dezinformáció”.

 

INTERNETIRÁNYÍTÁS
Irányítsd az internetet, így csak az előírt narratíva lesz elérhető a világ számára. Törölje a több millió bejegyzést és webhelyet, amelyek kritizálják, megkérdőjelezik és megcáfolják a hivatalos történeteket.

 

 

 

AZ EMBERISÉG ELSZIGETELÉSE
Korlátozza az emberi interakciót azáltal, hogy mindenkinek a képernyője mögül szólít meg, hogy dolgozzon, vásároljon, iskolázzon. Elszigeteljék az emberiséget eszközeik mögé, ahol a hét minden napján 24 órában bombázzák őket az uralkodók propagandája.

 

NINCS VAGYON
Szereljen be egy univerzális jövedelmet, és ne engedje, hogy bárki vagyont gyűjtsön. Gazdagnak lenni az elit kiváltsága. A parasztokat szegénynek és az uralkodó osztálytól függőnek kell tartani.

 

IDŐJÁRÁSI HÁBORÚ
Használja az időjárási hadviselés technológiáját aszályok, áradások, földrengések, erdőtüzek, hurrikánok stb. előidézésére. Tekintse az éghajlatváltozást, amit aztán ürügyként használnak fel a lakosság további elzárására, kirablására és ellenőrzésére.

 

NINCS TULAJDONJOG
Ragadjon el minden magántulajdont a világ összes polgárától. Mindent az elittől kell bérelni: otthonokat, autókat, felszereléseket, szerszámokat, még ruhákat is. Senki nem birtokolhat semmit. A cél az uralkodóktól való teljes függés.

 

ELEKTROMOS AUTÓK
Tegyen mindenkit függővé az irányítható és követhető elektromos autóktól. Az elektromos autók tökéletesek a lezárások végrehajtására. Olyan jelet sugározzon, amely letilt minden járművet, és a világ nem megy sehova.

 

UTAZÁS KORLÁTOZÁSA
A belső égésű motorral felszerelt járműveket használók mozgása korlátozott lesz, mivel a megengedett legnagyobb CO2-lábnyomuk lesz.

 

A NAP ELFEDÉSE
A WEF egy Brazília méretű tutajt készül felbocsátani az égre, hogy megakadályozza, hogy a nap bevilágítsa a földet. Állításuk szerint a „klímaváltozás” leküzdéséhez örök árnyékot kell vetni a földre.

 

 

 

NINCS KISVÁLLALKOZÁS
Csökkentse a kisvállalkozások számát a járványügyi és éghajlati korlátozások révén, és vigye át az összes vagyont olyan megavállalatoknak, amelyeknek nem kell abbahagyniuk működésüket.

 

NINCSENEK EMBERI JOGOK
Távolítson el minden személyes jogot és szabadságot az emberiségtől az „együtt vagyunk ebben” és „a nagyobb jó” álcája alatt. Hozzon létre ellenségeskedést a jogok és szabadságok mellett kiálló emberekkel szemben azzal, hogy „önzőnek” bélyegzi őket.

 

IRÁNYÍTOTT PÉNZÜGYEK
Telepítsen egy világméretű digitális valutát, amelyet a hatalmon lévők irányítanak majd. A banki szolgáltatások csak azok számára lesznek elérhetőek, akik rendelkeznek a szükséges oltási státusszal és szociális hitelképességgel.

 

SZEXUÁLIS ZAVAROK
Vége a természetes családnak az LGTBQA+ napirend előmozdításával. Tedd normává a természetellenes szexuális kapcsolatokat, és tekintsd "furcsának" az egészséges családokat. Erre azért van szükség, hogy csökkentsük a világ népességét.

 

NINCS VADON
Zárjon be minden vadon területet, hogy az emberiség többé ne férhessen hozzá a vad, érintetlen természethez.

 

BÖRTÖN VÁROSOK
Zárjon be mindenkit az intelligens városokba, ahol minden lélegzetvételüket figyelik. Senki sem hagyhatja el a várost kötelező oltási státusz vagy szociális kreditpont nélkül.

 

VIRTUÁLIS VALÓSÁG
Cserélje ki a valóságot virtuális illúziókkal a MetaVerse-ben. Népszerűsítse a virtuális birodalmat, mint „jobb”, mint a valóság élvezését.

 

TELJES FELÜGYELET
Töltse meg a világot több milliárd megfigyelő kamerával, drónnal, drónhibával és műholddal, amelyek a hét minden napján, a hét minden percében, 24 órában figyelni fogják a Föld minden lelkének minden lépését. Mindezt a „közbiztonság” nevében.

 

MINDENKI KIBORG
Végezze ki az eredeti emberiséget, és tegyen mindenkit kiborggá, akit a mesterséges intelligencia felhőből figyelhet és irányíthat.

 

 

MESTERSÉGES INTELLIGENCIA
Cserélje le a legtöbb munkahelyet mesterséges intelligenciával. Az orvosok, ügyvédek, sofőrök, tanárok, prédikátorok stb. könnyen helyettesíthetők mesterséges intelligenciával. Természetesen az AI-t az uralkodók programozzák és irányítják.

 

5G AGYKONTROLL
Helyezzen el több millió 5G tornyot (a jövőben 6G, 7G stb.), hogy gondolatait és érzéseit beillessze a lakosságba. Tegye az 5G-t minden társadalom központi idegrendszerévé.

 

MŰ ÉLELMISZER
Cserélje ki az egészséges, füves marhahúst a gyárakban előállított szintetikus húsra. Termesszen géntechnológiával módosított növényi fehérjét és nagyszámú mesterséges bogarat, hogy táplálja az embereket.

 

ÉLELMISZER-FÜGGŐSÉG

Eltántorítja az embereket, és végül megtiltja, hogy saját élelmiszert termesszen, így teljes mértékben az elit kínálatától függ.

 

NE LEGYENEK IDŐSEK
Vezessünk be korai eutanáziát, amikor az emberek már nem termelnek pénzt. Ösztönözzön minden idős embert az öngyilkosságra, hogy teret adjon a következő generációnak, hogy ne váljon „terhévé a globális gazdaságnak”.

 

Mindezek a példák csak a jéghegy csúcsát jelentik a Világgazdasági Fórum embertelen terveinek. Könyveik, weboldalaik és konferenciáik sokkal többről árulkodnak, hasonlóképpen.

https://www.pokolafoldon.hu/great-reset/a-vilaggazdasagi-forum-orult-tervei

2026. június 19., péntek

Martin Sellner: Értem a dühöt, de szervezett, békés ellenállásra van szükség

Stefan Magnet az AUF1 műsorában Martin Sellnerrel beszélget a migráció okozta feszültségekről, különösen az Írországban történt brutális késeléses gyilkosság és az azt követő zavargások kapcsán. 
Sellner megérti a fiatal férfiak robbanó dühét és a „Enough!” (Elég!) kiáltást, hiszen évek óta sorozatos támadások érik az őslakos lakosságot (grooming gangek, Southport-i gyilkosságok). Ugyanakkor stratégiailag elutasítja a kaotikus, erőszakos zavargásokat, mert azok nem a valódi felelősöket (a politikusokat) sújtják, hanem inkább legitimálják a hatóságok kemény fellépését, és elriasztják a többségi társadalmat (nőket, időseket, családokat). 
Hangsúlyozza: a megoldás nem a spontán utcai erőszak, hanem egy szervezett, békés, tömeges mozgalom, amely a teljes népet megszólítja – hasonlóan a holland gazdaprotesztekhez vagy a szabadságkonvojokhoz. Példaként említi a koronademonstrációkat, amelyek hatékonyabbak voltak, mint a huligán jellegű tiltakozások. Cél: a politikusok lecserélése, mielőtt ők lecserélnék a népet („Remigration”). 
Sellner szerint a bevándorlás először a társadalom leggyengébb rétegeit (szegények, védtelen nők, fogyatékosok) sújtja, de végül mindenkit elér. Nincs „visszavonulási zóna” – az egész Európa veszélyben van. Kritizálja, hogy még „jobb oldali” kormányok (pl. Olaszország) sem állítják meg a migrációt, és szerintük a káosz részben szándékos. 
Üzenete a fiataloknak: ne csak dühöngjenek, hanem csatlakozzanak az identitárius mozgalomhoz, szervezkedjenek, tegyenek anschlussfähig (társadalmilag elfogadható) tiltakozásokat – például blokádokat konkrét követelésekkel. 
A beszélgetés egyértelműen amellett érvel, hogy a haragot demokratikus, hatékony, tömeges politikai erővé kell formálni, különben a globális elit győzelme biztos.

Az életvitel-adatok gyűjtésének veszélyei

Hatósági ellenségkép-profilírozás a digitális ID korában. Dr. Jon Padfield figyelmeztet a pattern of life data (mindennapi rutinok: ébredési idő, útvonal, szokások) veszélyeire. Ezek látszólag ártalmatlan adatok, de lehetővé teszik a predikciót és a megfigyelést – először reklámcélokra, később kormányzati ellenőrzésre. 
Példaként hozza fel a Florida House Bill 945-öt, amely: 
• Állami szintre vinné a terrorista-listázás jogát (eddig szövetségi hatáskör). 
• Létrehozna egy állami terrorellenes munkacsoportot. 
• Új, nagyon tág kategóriát vezet be: Adversary Intelligence Entity („ellenséges hírszerző entitás”), amely lehet akár egy egyetlen személy is, ha véleményei vagy nézetei „veszélyeztetik az állam érdekeit”. 
Padfield szerint ez súlyos alkotmányos probléma, mert nem világos, ki határozza meg az „állam érdekeit”, és könnyen visszaélhető politikai ellenfelekkel, szervezetekkel (pl. NRA) szemben. Szerinte az ilyen törvények jövőre újra előkerülnek.

Moszkva a Nagy Babiloni Szajhának: Ha megtámadtok minket, pusztító válaszban lesz részetek

Moszkva, 2026. június 19. péntek (MB)

Oroszország csütörtökön szükségesnek tartotta újfent jelezni a Bábeli Szajhának, hogy pusztító válaszban részesülne, ha az Észak-Atlanti Szervezet bármelyik tagállama megtámadná – jelentette a Magyar Békekör tudósítója pénteken.

Maria Zaharova külügyi szóvivő szó szerint a következőt mondta: „Ismét szeretném hangsúlyozni, hogy bármely NATO-állam agressziója esetén bármely orosz régió ellen, a válaszunk döntő és pusztító lesz azokra nézve, akik ilyen felelőtlen lépésre ragadtatnák magukat. És semmilyen nyugati dandárparancsnok, ahogy magukat nevezik, semmilyen képesség, potenciál vagy védelmi vonal nem fog segíteni rajtuk. Fel kellene ismerniük, hogy minek teszik ki Európát az ilyen kijelentésekkel és tettekkel.”

A Nagy Babiloni Szajha Oroszország elleni háborús készülődéséről Szergej Lavrov orosz külügyminiszter elmondta: Nagy-Britannia, Franciaország és Németország moszkvai nagykövete június 11-én azzal a céllal kereste fel az orosz külügyminisztériumot, hogy ultimátumot intézzen az Oroszországi Föderációhoz. Közölték Mihail Galuzin orosz külügyminiszter-helyettessel, hogy ha Moszkva nem tesz eleget a hadviselés leállítására irányuló követelésüknek, Oroszország megtámadására alkalmas katonai lépéseket tesznek. Lavrov ezt „londoni ultimátumnak” nevezte.

Az orosz diplomácia vezetője szerint brit-francia csapatkontingenseket akarnak Ukrajnába küldeni, oda telepítésükre pedig a konfliktus befagyasztását használnák ki. Ultimátumuk erre a befagyasztásra irányult – tűnt ki a szavaiból.

Egyértelművé vált, hogy ezeknek az európai államoknak a vezetői nem a konfliktus okainak kiküszöböléséről akarnak tárgyalni, hanem abban a tévhitben ringatják magukat, hogy Oroszország vesztésre áll, ők pedig ultimátumokat adhatnak neki abban a reményben, hogy kénytelen lesz elfogadni őket.

Lavrov úgy látja, hogy az európai országok 2030-ra szeretnének szert tenni az Oroszország ellen győzelemmel kecsegtető harcképességre, addig pedig bármilyen rendelkezésre álló eszközzel időt akarnak nyerni.

Oroszország ugyan diplomáciai eszközökkel kíván érvényt szerezni biztonságának, de ha Európa nem akar partnere lenni benne, folytatni fogja a különleges katonai műveletet Ukrajna nácitlanítása, demilitarizálása és semlegessége érdekében – adta értésre az orosz külügyminiszter.+++

Lásd még: https://bekekor.wordpress.com/2026/05/28/a-nato-haborura-keszulodese-miatt-gyorsabb-elorenyomulasra-kapott-parancsot-az-orosz-hadero-ukrajnaban-ujabb-orosz-legicsapas-varhato-kijevi-katonai-letesitmenyekre/

Kiadta: Magyar Békekör