A majomhimlő közegészségügyi vészhelyzetnek nyilvánítva

A Big Pharma, a korrupt Egészségügyi Világszervezet és a különböző titkos kutatólaboratóriumok által elkövetett csalás részleteit még sokáig fogják vitatni. Az igazi aggodalomnak az kellene lennie, hogy a szintetikus vírusok laboratóriumi létrehozása felér az atombomba létrehozásával. Ha egy halálos vírust le lehet modellezni egy számítógép képernyőjén, majd tényleges kórokozóvá lehet alakítani, akkor már csak az a kérdés, hogy a hadsereg milyen hamar jut hozzá, és milyen hamar fogja használni?

A TÖRTÉNET ÁTTEKINTÉSE
> 2022 júliusának harmadik hetéig 75 országban mintegy 16 000 majomhimlő-megbetegedést regisztráltak, az esetek túlnyomó többsége homoszexuális és biszexuális férfiak körében fordult elő. Az Egyesült Államokban a regisztrált esetek száma 3000 körül volt, köztük két gyermek is.

> 2022. július 23-án Tömeggyilkos Sátánfatty Tedros Adhanom Ghebreyesus, az Egészségügyi Világszervezet főigazgatója egyoldalúan felülbírálta ezt a tanácsadó testületet, és a majomhimlőt "nemzetközi aggodalomra okot adó közegészségügyi vészhelyzetnek" (PHEIC) nyilvánította. Nemzetgyilkos Haramia Ghebreyesus annak ellenére döntött a PHEIC kihirdetéséről, hogy a WHO tanácsadó testülete 9-6 arányban ellenezte a kihirdetést.

> Bioterrorista Antikrisztuskövető Ghebreyesus szerint "jelenleg ez egy olyan járvány, amely a férfiakkal szexuális kapcsolatot létesítő férfiak körében összpontosul, különösen azok körében, akiknek több szexuális partnerük van. Ez azt jelenti, hogy ez egy olyan járvány, amely a megfelelő stratégiákkal a megfelelő csoportokban megállítható"

> Jelenleg úgy tűnik, hogy a PHEIC pénzügyi indíttatású. A Moderna egy mRNS-injekciót tesztel a majomhimlő ellen, és a már engedélyezett két himlőoltás mellett az Aventis Pasteurnek is van egy himlőoltása, amely bár még vizsgálati szakaszban van, de sürgősségi felhasználási engedélyt kaphatna

> Aggasztó, hogy 2022 februárjában a Wuhan Institute of Virology közzétett egy tanulmányt, amelyben leírják, hogy a majomhimlő genom egy részét a semmiből hozták létre, hogy kifejlesszenek egy PCR-tesztet a majomhimlő diagnosztizálására. Az amerikai Nemzeti Egészségügyi Intézetek 2020-ban szintén egy majomhimlő elleni gyógyszer vizsgálatát kezdték el.

Amióta 2022 májusának elején megerősítették a majomhimlő első európai eseteit, sokan gyanították, hogy a himlő vagy a majomhimlő lesz a következő globális világjárvány, amely igazolja a zsarnokság folytatását és a Világgazdasági Fórum Nagy Újraindítását.

Valóban, 2021 december elején a média jelezni kezdte, hogy a himlő lehet a következő világjárvány. Mint kiderült, a majomhimlő1 ugyanabba a családba tartozik, mint a himlő,2 de közel sem olyan halálos.

2022 júliusának harmadik hetére 75 országban mintegy 16 000 majomhimlős megbetegedést regisztráltak, és az esetek túlnyomó többsége homoszexuális és biszexuális férfiak körében fordult elő. Az Egyesült Államokban a regisztrált esetek száma 3000 körül volt, köztük két gyermek.

Ahogy a COVID-19 esetében is láttuk, az egészségügyi hatóságok szerint sok fertőzésnek nincs ismert fertőzési forrása, ami arra utal, hogy ismeretlen módon terjed. A COVID esetében a "tünetmentes terjedést" okolták, ami mindig is teljes tévedés volt. Az idő majd megmutatja, hogy itt mivel állnak elő.

 

 

A majomhimlő közegészségügyi vészhelyzetnek nyilvánítva

Amint arról a The New York Times beszámolt,3 2022 júniusának végén az Egészségügyi Világszervezet tanácsadói még mindig nem javasolták a himlőhelyzettel kapcsolatos vészhelyzet kihirdetését, nagyrészt azért, mert "a betegség nem mozdult ki az elsődleges kockázati csoportból, a férfiakkal szexuális kapcsolatot létesítő férfiak közül, és nem érintette a terhes nőket, a gyermekeket vagy az idősebb felnőtteket, akiket a fertőzés esetén nagyobb a súlyos betegség kockázata".

Egy hónappal később a testület még mindig holtpontra jutott a véleménykülönbségben, hatan támogatták a nyilatkozatot, kilencen pedig ellenezték azt.4 A konszenzus hiánya ellenére 2022. július 23-án Antikrisztuskövető Bioterrorista Tedros Adhanom Ghebreyesus, a WHO főigazgatója egyoldalúan felülbírálta ezt a tanácsadó testületet, és a majomhimlőt "nemzetközi aggodalomra okot adó közegészségügyi vészhelyzetnek" (PHEIC) nyilvánította.5

Ugyanezen a napon az STD Igazgatók Nemzeti Koalíciója is sürgette Tömeggyilkos Sátánfatty  Biden elnököt, hogy kövesse a WHO példáját, és nyilvánítsa a majomhimlőt nemzeti közegészségügyi vészhelyzetnek, és különítsen el 100 millió dollárt sürgősségi finanszírozásra.6

Haramia Népirtó Ghebreyesus szerint a hat a kilenccel szemben "nagyon, nagyon szoros", és "mivel a bizottság feladata a tanácsadás, nekem kellett döntetlenre döntenem".7 A való világban a hat a kilenccel szemben nem "döntetlen". A főigazgatót tehát nyilvánvalóan valami más alapján kellett cselekednie, és ez az ostoba indoklás volt az egyetlen, amivel elő tudott állni.

Fontos, hogy a "nemzetközi aggodalomra okot adó közegészségügyi vészhelyzet" nyilatkozat számos külön jogkört ad Nemzetgyilkos Haramia Ghebreyesusnak, többek között azt a lehetőséget, hogy ajánlásokat tegyen, hogyan reagáljanak a tagállamok a járvány kitörésére, ami természetesen magában foglalja a tömeges vakcinázásra vonatkozó ajánlást is. Amint arról a The New York Times beszámolt:8

"A WHO nyilatkozata olyan közegészségügyi kockázatot jelez, amely összehangolt nemzetközi választ igényel. A kijelölés arra késztetheti a tagországokat, hogy jelentős erőforrásokat fektessenek be a járvány megfékezésébe, több finanszírozást vonz a válaszlépésekhez, és arra ösztönözheti a nemzeteket, hogy osszák meg egymással a vakcinákat, a kezeléseket és a járvány megfékezéséhez szükséges egyéb kulcsfontosságú erőforrásokat."

 

 

Wuhan Virológiai Intézet által előállított majomhimlő vírus

Más szóval, "már megint itt vagyunk", ahogyan azt megjósolták. És ahogy a COVID esetében, úgy itt is van bizonyíték arra, hogy talán nem valami véletlenül és természetes módon keletkezett vírussal van dolgunk.

Amint azt Dr. John Campbell a bemutatott videóban bemutatja, a kínai Wuhan Virológiai Intézet (Wuhan Institute of Virology, WIV) és az amerikai National Institutes of Health (Nemzeti Egészségügyi Intézetek) egy ideje már véletlenül egy időben dolgoznak a majomhimlő vírusán és annak kezelésén9.

Az NIH, amely a majomhimlőt potenciális bioterrorista kórokozóként azonosította, jelenleg a tecovirimat nevű vírusellenes szer biztonságosságát és hatékonyságát tanulmányozza a majomhimlő kezelésére. A szóban forgó vizsgálat 2020. szeptember 28-án kezdődött, és 2025 szeptember végéig tart.

Eközben a WIV 2022 februárjában közzétett egy tanulmányt10 , amelyben leírják, hogy a majomhimlő genomjának egy részét a semmiből hozzák létre, hogy a majomhimlő diagnosztizálására szolgáló PCR-tesztet fejlesszenek ki.

Campbell magyarázata szerint létrehozták a majomhimlő vírus genomjának egy szakaszát (fragmentumát), hogy azt kvantitatív polimeráz-lánc-reaktív (qPCR) templátként használják. Érdekes módon a tanulmányban az áll, hogy mivel Kínában soha nem volt majomhimlőjárvány kitörése, "a qPCR-detektáláshoz szükséges vírusgenomikai anyag nem áll rendelkezésre".

Ezért saját maguk hozták létre a majomhimlő genomjának egy változatát, olyan szintetikus technikákat alkalmazva, mint a vírusos DNS-rekombináció. Gyakorlatilag egy új genomot építettek fel úgy, hogy különböző (feltehetően ismert) génszekvenciák felhasználásával összefűzték azt. Az új DNS-konstrukciót ezután élesztőben tenyésztve reprodukálták, és ezt az élesztőt használták később a PCR-teszt hitelességének értékelésére.

Miért választották ezt az utat? A majomhimlő vírus világszerte számos laboratóriumban könnyen hozzáférhető, leginkább Afrikában, de más országokban is, miért nem szerezték be valamelyikből? Ahogy Campbell megjegyezte, az az elképzelés, hogy azért kellett saját vírust szintetizálniuk, mert az nem elérhető, egyszerűen nem hihető, és ezért számos aggályt vet fel.

Mi több, a tanulmány még arra is figyelmeztet, hogy "ez a virológiai kutatásban alkalmazott DNS-összeszerelő eszköz ... potenciális biztonsági aggályokat vethet fel ... különösen akkor, ha az összerakott termék teljes genetikai anyagot tartalmaz, amely egy fertőző kórokozóvá visszaalakítható".

Nos, hogy világos legyen, ebben a tanulmányban nem teljes hosszúságú genomot hoztak létre. Az általuk használt genomtöredék a majomhimlő vírus teljes genomjának csak egyharmada volt, és ezt állítólag azért tették, hogy megakadályozzák egy fertőző vírus véletlenszerű visszafejtését. Ez mégis aggodalomra ad okot a szintetikus vírusok létrehozásában rejlő kockázatokkal kapcsolatban.

 

 

Készüljön fel a félelemkeltés újabb fordulójára - és a védőoltásokra

Nem meglepő, hogy az Egyesült Államok Betegségellenőrzési és Megelőzési Központjai máris arra buzdítják azokat, akik a majomhimlő szempontjából magas kockázatnak lehetnek kitéve - beleértve azokat is, akik a július 4-i hétvégén részt vettek a texasi "Daddyland Fesztiválon" -, hogy oltassák be magukat.11

New York City 2022 júniusának végén kezdte meg a himlőoltás beadását. Ez nem elírás. Nincs külön majomhimlő elleni vakcina. A himlő elleni vakcinát használják azzal a feltételezéssel, hogy az működhet, mert a két vírus a himlővírusok ugyanazon családjába tartozik, de erre nagyon kevés bizonyíték van.12

Az az elképzelés, hogy a himlő elleni vakcina hatásos lehet a majomhimlő ellen, egy 1988-as, nem randomizált megfigyelési tanulmányból13 származik, amelyben a beoltott közeli kontaktok 0,96%-a betegedett meg majomhimlőben, míg a be nem oltott közeli kontaktok 7,47%-a nem.

A két legnagyobb probléma ezzel a feltételezéssel az, hogy a) az 1988-as vizsgálatban használt vakcina egy első generációs vakcina volt, amelyet már nem használnak, és b) a majomhimlő jelenlegi törzse 1988 óta számos mutáción ment keresztül. Tehát tényleg nem lehet megmondani, hogy a vakcinának lesz-e egyáltalán haszna.

Ahogy Ira Longini, Ph.D., a Floridai Egyetem biostatisztikusa és a WHO tanácsadója megjegyezte: "Az igazság az, hogy nem ismerjük egyik majomhimlő elleni vakcina hatékonyságát sem. "14 E tények ellenére 2022. július 22-ig mintegy 18 000 New York-i már megkapta az első adag himlő elleni vakcinát.15

 

 

Kétféle himlő elleni vakcina használatban

Az Egyesült Államokban jelenleg kétféle himlő elleni vakcina áll rendelkezésre:16 az ACAM2000, amely élő, szaporodó, de legyengített vaccinia vírust tartalmaz, és a Jynneos (Imvanex és Imvamune néven is forgalmazott), amely élő, de nem szaporodó, módosított vaccinia Ankara vírust használ.

A Jynneos-t 2019-ben hagyta jóvá az Egyesült Államok Élelmiszer- és Gyógyszerügyi Hivatala, és 18 éves és idősebb felnőttek himlő- és majomhimlője ellen javallott.17 Mivel nem tartalmaz replikálódó vírust, úgy gondolják, hogy kevésbé veszélyes, mint az ACAM2000, de erre nincs garancia.

Feltételezhetően nem is terjeszti a vírust, ami az ACAM2000 esetében előfordulhat (amely élő, replikációképes vírust használ). Az ACAM2000-et kapóknak egy teljes hónapon keresztül gondos óvintézkedéseket kell tenniük, hogy elkerüljék a vírus másokra történő átterjedését.

Az ACAM2000-ről ismert, hogy súlyos mellékhatásokat okoz, többek között szívizomgyulladást, amelynek aránya 1000 oltottra vetítve 5,7.18 A Jynneosról "úgy vélik", hogy kisebb a kockázata a szívre gyakorolt mellékhatásoknak, de hogy ez igaz-e, azt majd az idő mutatja meg. A COVID oltásokhoz hasonlóan a Jynneos oltást kapók gyakorlatilag önkéntesek egy vakcinakísérletben, akár tudatában vannak ennek, akár nem.19

Aggasztó, hogy a Jynneos klinikai vizsgálataiban részt vevő HIV-pozitív alanyoknál a HIV-vírusok száma emelkedett.20 Ma a meleg férfiak az elsődleges címzettjei ennek a vakcinának, és ők is egy olyan csoport, amely hajlamosabb a HIV-AIDS-re. Így ebben a csoportban jelentős kockázatai lehetnek ennek a vakcinának.

Az Egyesült Államok Egészségügyi Minisztériuma több mint 200 millió adag ACAM2000-et tart raktáron, és ígéretet tettek arra, hogy mintegy 296 000 adag Jynneos-t is biztosítanak, de nem világos, hogy a két vakcina közül jelenleg melyiket adják be.

Ha valaki, akit ismer, megkapta az ACAM2000 vakcinát, mindenképpen tegye meg ugyanazokat az óvintézkedéseket, mint a majomhimlővel fertőzöttek esetében (lásd alább).

Az élő vakcinák veszélyességét nemrégiben egy olyan eset tette nyilvánvalóvá, amikor egy oltatlan személy gyermekbénulást kapott egy olyan személytől, aki szájon át szedett élő poliovírus elleni vakcinát kapott.21 (Az Egyesült Államokban csak inaktivált poliovírus elleni vakcinát használnak, de sok más országban még mindig használnak élő poliovírus elleni vakcinát.) Ha tehát az ACAM2000 széles körben kerülne alkalmazásra, és az emberek nem tennék meg a megfelelő óvintézkedéseket, lehetséges lenne a himlő kitörése.

Az Aventis Pasteur-nek is van egy himlő elleni vakcinája, amely bár még vizsgálati szakaszban van, mégis megkaphatja a sürgősségi felhasználási engedélyt.22 Ez is replikációképes, és ezért széles körű alkalmazása esetén járványkitöréseket okozhat.

A WHO jelenleg nem javasolja a tömeges oltást,23 elsősorban azért, mert a himlő elleni vakcinának ismertek a kockázatai. A WHO szerint egyelőre a jó higiénia és a biztonságos szexuális viselkedés a legjobb megelőzés a majomhimlő ellen. Gyanítom azonban, hogy ez idővel megváltozhat, különösen annak fényében, hogy a Moderna most egy mRNS majomhimlő elleni injekción dolgozik.24 A preklinikai vizsgálatok már folyamatban vannak.

 

 

Hogyan védekezhet a majomhimlő ellen?

A majomhimlő vírusa a fertőzött testnedvekkel való szoros érintkezés útján terjed, nem pedig a levegőn keresztül, ezért a vírus elleni védekezés érdekében mindenképpen:25

  • Kerülje a fertőzött személlyel való szoros, bőrön át történő érintkezést. Ez magában foglalja a csókolózás, az ölelés, az ölelkezés és a szex elkerülését.

  • Ne érintse meg a kiütést vagy a hegeket

  • Ne kezelje vagy érintse meg a fertőzött személy ágyneműjét, törölközőjét vagy ruházatát

  • Ne osszon meg étkezési eszközöket vagy poharakat fertőzött személlyel.

  • Gyakran mosson kezet szappannal és vízzel, különösen a beteg emberrel való érintkezés után.

  • Ha majomhimlővel fertőződött, zárkózzon el otthonában, és kerülje a szoros kapcsolatot emberekkel és háziállatokkal, amíg aktív tünetei, például kiütései vannak. Egy mellékes megjegyzés: Campbell attól tart, hogy a vírus elkezdhet átterjedni a háziállatokra és más, külvárosi területeken élő állatokra, például a mókusokra, ami azt eredményezheti, hogy a majomhimlő nyugaton is endémiássá válhat, ahogyan Afrikában is.

Érdekes, hogy míg a majomhimlő történelmileg az egész testen fájdalmas kiütésekkel és gennyes elváltozásokkal járt, a legtöbb jelenlegi esetben az elváltozások a nemi és végbélnyílásra korlátozódnak. Tehát nyilvánvalóan van némi különbség a jelenlegi járvány és a régi majomhimlő között.

A fertőzés elkerülésének elsődleges stratégiája jelenleg a szexuális érintkezés kerülése, és ez a nőkre is vonatkozik. Bár sokan a majomhimlőt "meleg betegségként" kezelik, az orvosok arra figyelmeztetnek, hogy "bárki elkaphatja".26

Ennek van értelme, mivel nem minden férfival szexuális kapcsolatot létesítő férfi kizárólag homoszexuális. A mindkét nemmel szexelő biszexuálisok előbb-utóbb átadják a betegséget a női partnereknek, és a gyerekek is megfertőződhetnek a bőr-bőr érintkezés révén.

A CDC szerint az a két gyermek, akinél az Egyesült Államokban majomhimlőt diagnosztizáltak, "olyan személyekkel érintkezett, akik a férfiakkal szexuális kapcsolatot folytató férfiak közösségéből származnak".27 Mindezek ellenére a homoszexuális és biszexuális férfiak és partnereik kétségtelenül a legnagyobb kockázati kategóriába tartoznak. Amint azt Ghebreyesus megjegyezte:28

"Bár nemzetközi aggodalomra okot adó közegészségügyi vészhelyzetet hirdetek, egyelőre ez egy olyan járvány, amely a férfiakkal szexuális kapcsolatot létesítő férfiak körében összpontosul, különösen azok körében, akiknek több szexuális partnerük van. Ez azt jelenti, hogy ez egy olyan járvány, amelyet a megfelelő stratégiákkal a megfelelő csoportokban meg lehet állítani."

 

 

A majomhimlő mögötti pénzügyi ösztönzés

A COVID-19 vitathatatlanul minden idők legnagyobb profittermelője volt a Big Pharma számára, és a majomhimlő kétségtelenül hasonló jövőbeli profittermelőnek tekinthető. A szomorú valóság az, hogy a világjárvány elleni vakcinákkal annyi felelősségmentes pénzt lehet keresni, hogy valószínűleg nem fognak lemondani róla, és ehhez az kell, hogy a világot többé-kevésbé állandó egészségügyi vészhelyzetben tartsák.

Mivel a COVID-fáradtság kezd beállni, és az emberek egyre inkább ellenállnak az oltásoknak, a majomhimlő lehetővé teszi a félelem-pornó vadonatúj ciklusát, és új kísérleti vakcinák bevezetését. Attól tartok, ez az, amiért Ghebreyesus egyoldalúan úgy döntött, hogy a majomhimlőt globális egészségügyi vészhelyzetnek nyilvánítja.

Ghebreyesus talán a világjárvány elleni szerződést is megpróbálja előremozdítani. Akárhogy is, a viselkedése egy előszele annak, hogy mire számíthatunk, ha a pandémiás szerződés valósággá válik. Amint azt Dr. Robert Malone a Substack 2022. július 23-i cikkében megjegyezte:29,30

"Nyilvánvaló, hogy a WHO bizottsága nem jutott el a kívánt döntésre a PHEIC kihirdetéséről, és ezért valamilyen rendkívüli okból Tedros közbelépett ... Tedros nyilatkozatai egyértelműen azt mutatják, hogy egyoldalúan saját véleményével helyettesítette az összehívott testület véleményét, ami kérdéseket vet fel objektivitásával, a folyamat és a protokoll iránti elkötelezettségével kapcsolatban, valamint azzal kapcsolatban, hogy külső szereplők nem befolyásolták-e indokolatlanul.".

Röviden, Ghebreyesus úgy viselkedik, mint egy korrupt diktátor, és nem nehéz kitalálni, kik lehetnek a haszonélvezői. A Pandemics Data Analytics (PANDA) nemrégiben megjelent áttekintésében31 részletesen bemutatja a WHO, a globális vezetők és a kormányok korrupcióját a COVID világjárvány idején. Ahogy Malone megjegyezte:32

"Ez az áttekintés kulcsfontosságú információkkal ruházza fel Önt, amelyek segítségével értékelheti a WHO mint hiteles globális közegészségügyi szervezet jelöltségét ... Mindenki számára kötelező olvasmány, aki érdeklődik a közegészségügy, a globális COVID-19 WHO politikája iránt, amelyet szinte minden nemzet követett, és a korrupció teljes terjedelme iránt ...".

Kétségtelen, hogy a WHO-nak nem szabadna kizárólagos felhatalmazást kapnia arra, hogy az egész világot érintő egészségügyi döntéseket hozzon, és Ghebreyesus döntése, hogy "döntetlenre törje a döntetlent", amikor valójában nem is volt, tökéletes példa arra, hogy mi történhet és valószínűleg mi fog történni, ha a WHO-nak megadják ezt a hatalmat.

Források és hivatkozások

1 Twitter Roland Baker Monkeypox History July 23, 2022

2 CDC Monkeypox Information

3, 8, 15 New York Times July 23, 2022 (Archived)

4, 5, 6, 7 STAT News July 23, 2022

9 NIH Project Number 75N91019D00024-P00001-759102000025-5

10 Virologica Sinica June 2022; 37(3): 341-347

11 Yahoo News July 7, 2022

12, 17, 18 Medium June 11, 2022

13 Bulletin World Health Organization 1988; 66(4): 465-470

14 Science June 7, 2022

16 The Hill What to Know About Smallpox Vaccines for Monkeypox

19, 20 Meryl Nass Substack July 17, 2022

21 Fox News July 23, 2022

22 CDC Smallpox Vaccines

23 Reuters May 23, 2022

24 Fierce Biotech May 23, 2022

25 CDC Monkeypox prevention Updated July 11, 2022

26 WSBTV July 22, 2022

27, 28, 29 RW Malone Substack July 23, 2022

30 Brownstone Institute July 24, 2022

31 The WHO Review and Why It Matters to You June 2022

32 RW Malone Substack July 25, 2022

https://www.pokolafoldon.hu/pandemia/keszuljon-fel-a-felelemkeltes-ujabb-fordulojara-es-a-vedooltasokra