Jóval azelőtt, hogy a wuhani koronavírus (COVID-19) globális járványként jelent meg, az Egyesült Királyság pszichológiai terroristái csendben megszállták Ausztráliát és Új-Zélandot

Manipulálták kormányaikat, hogy "nudge team"-eket állítsanak fel a közvélemény befolyásolására.

Csak akkor kezdtek rájönni az emberek, hogy "rejtett pszichológiai stratégiákat" használnak az emberek gondolatainak manipulálására, amikor a plandémia már teljes lendületbe jött. Részben azért tartott ilyen sokáig rájönni, mert az alkalmazott taktikák "a tudatossági szintjük alatt voltak".

Ugyanezeket a taktikákat természetesen az Egyesült Királyságban is alkalmazták, ahol az egész kezdődött.

"A brit népet egy kiértékeletlen pszichológiai kísérletnek vetették alá anélkül, hogy ezt elmondták volna neki" - idézik a SAGE, az ország Fauci-fluenza elleni válaszlépését koordináló brit kormányzati szerv egyik rendszeres résztvevőjét.

"Az egész arról szól, hogy megpróbáljuk a viselkedést abba az irányba terelni, amit egy elit eldöntött, ahelyett, hogy eldöntenénk, hogy ez a helyes vagy etikus dolog-e"."

Viselkedésmanipulációs csapatokat hoztak Ausztráliába és Új-Zélandra az Egyesült Királyságból, hogy titokban növeljék a COVID fasizmusnak való megfelelést.
Két éven keresztül és még tovább, a "félelem, szégyen és bűnbakképzés bevetésének" totalitárius taktikái burjánzottak. Köztisztviselőket és kormányzati tudósokat használtak arra, hogy ijesztő képeket és elképzeléseket terjesszenek, hogy az embereket engedelmességre ijesszék.

"A zöld technokraták régóta támaszkodnak a viselkedéstudományra, hogy megkerüljék a demokratikus vitát" - jelentette a Daily Exposé. "A környezetvédelem volt az első olyan terület, ahol viselkedéstudományi beavatkozásokat terveztek és fogadtak el Nagy-Britanniában. Szóval, mi a következő lépés. Vajon "rábírnak" minket a Net Zero megvalósítására?"

Ahelyett, hogy bármit is megkérdőjeleztek volna az egész országjárás során, a vállalatok által ellenőrzött média inkább felerősítette a félelemkeltő üzeneteket, amelyek ezektől a nudge-egységektől származnak. Ez történt Down Underben is, ahol a következő emberek dolgoztak a nudge-egységeken Ausztráliában és Új-Zélandon:

 

 

Dr. Alex Gyani, az APAC kutatási és módszertani igazgatója.
Amy Yung, pénzügyi könyvelő
Bowen J. Fung, kutatási tanácsadó
Caitlin Court, tanácsadó,
Carina Lutke, könyvelő és irodavezető (Sydney)
Dr. Elizabeth Convery, vezető kutatási tanácsadó
Emma Leith, társult tanácsadó
Erin Howard, projektmenedzser
Dr. Erin Lawn, társult tanácsadó
Karen Cronan, műveleti menedzser, Ausztrália és Ázsia-Óceániai térség
Dr. Vera Newman, kutatási tanácsadó
Tash Woods, tanácsadó
Sheridan Hartley, programigazgató
Saul Wodak, társult tanácsadó
Dr. Rory Gallagher, ügyvezető igazgató, Ausztrália és Ázsia-csendes-óceáni térség
Ravi Dutta-Powell, vezető tanácsadó
Laura Moyce, növekedési és stratégiai tisztviselő
Dr. Karen Tindall, vezető tanácsadó.

Ebben a csapatban biztosan sok Karen van.

 

 

Különösen két név érdemel külön említést: Rory Gallagher és Alex Gyani. Gallagher vezette az új-dél-walesi miniszterelnöki és kabinetminisztérium viselkedési ismeretekkel foglalkozó részlegének létrehozását, amely az első olyan ausztrál ügynökség volt, amely a viselkedési "ismeretek" közpolitikában való alkalmazásával foglalkozott.

Munkájának néhány példája közé tartozik a COVID "újratesztelési" program, amely sikeresen meggyőzött 12 százalékkal több embert, hogy vizsgáltassa meg magát, ha úgy érzi, hogy tünetei vannak. A másik a COVID önszigetelés, Gallagher erőfeszítéseinek eredményeként 29 százalékkal kevesebb ember szegte meg az otthonmaradási parancsot.

Gyani hasonlóképpen segített stratégiákat kidolgozni Ausztrália és Új-Zéland kormányának, hogy több embert győzzön meg arról, hogy tartsák be a COVID diktátumokat. 2018-ban az Apolitical 100 jövőbeli kormányzati vezetője közé választotta, és olyan személynek nevezte, akire "figyelni kell, aki még évekig fogja átalakítani a kormányokat messze földön".

Gyani egyik nyilvánvaló specialitása a "kutatás" és az "egészségfejlesztési" stratégiák felhasználása, hogy minél több embert meggyőzzön arról, hogy "beoltassák" magukat a Fauci influenza ellen.


https://www.pokolafoldon.hu/pandemia/ausztralia-es-uj-zeland-a-covid-pszichologiai-kiserletek-celpontjai