Biztos vagyok benne, hogy Miles Mathis írt róla egy cikket, bár még nem találtam meg (most már igen)... azzal, hogy arisztokrata/királyi háttere van - és nagyon hasonlít Nicola Teslára, okkult jelentőséggel.

Úgy néz ki, mintha az egész egy előre megtervezett médiaszínház lenne, hogy tönkretegyenek egy nagyszerű sporteseményt, és megosztják és uralkodjanak az oltottakat és az oltatlanokat.

És Ausztrália hírnevének lehúzása.

Részlet Miles Mathis Dunblane-ről szóló cikkéből -

Ami arra késztet minket, hogy megkérdezzük Genit, ki az az Andy Murray. . és ők nem mondják meg nekünk.

Pontosan az, amire számítottunk.

De láttuk, hogy Andy nem csak a peerage-ben kell, hogy legyen, hanem magasan kell, hogy legyen. Lehet, hogy van egy címe a "Sir"-en túl. Mi másért ütöttek volna lovaggá egy rohadt teniszezőt? Mint Mick Jagger esetében, ezt sem lehet megmagyarázni, amíg rá nem jössz, hogy ezek a fickók eleve a peerage-ból származnak. Nem a zenéért vagy a sportért ütötték őket lovaggá, hanem azért, mert híres kriptaristák, és mert ők kérték.

 

Azt akarták, hogy a királynő kinevezze őket, és így is lett.

De a Tiger Woodsról folytatott kutatásaim alapján ez egy másik kérdéshez vezet minket:
Andy Murray megnyerte Wimbledont, stb. Egyébként ezt sosem értettem.

Djokovicot sima szettben verte meg 2013-ban? Micsoda?

Érdekes módon Murray a 2012-es olimpián is sima szettben győzött... Londonban. Nem is lehetett volna jobban megírni, nem igaz? (V Federer TAP)

Természetesen nincs bizonyítékom arra, hogy ezeket a meccseket eladták. Csak rámutatok a lehetőségre. Köztudott, hogy a legmagasabb szinten is eladtak meccseket, szóval ki tudja? Ha Andy hazudna Dunblane-ről, akkor bármire hajlandó.

Ha ezt megdöbbentőnek találja, akkor egyszerűen csukva van a szeme.

Amikor először láttam Andy Murrayt, azt hittem, hogy egy görény. Egyszerűen olyan a tekintete. Az az önelégült, jogos, mosolytalan, halott szemű személyiség, ami senkinek sem fog hiányozni, amikor visszavonul.

 

Talán azt hitte, hogy joga van megnyerni Wimbledont is. Láttunk már furcsább dolgokat is. Ettől függetlenül, soha egy "bajnokot" nem fognak hamarabb és méltóbban elfelejteni. Csak azon kell elgondolkodni, hogyan és miért kényszerítenek le ilyen embereket a torkunkon, mint fontosakat. Tenisz? Tényleg? Egy kis bolyhos labdát átütni egy háló felett újra és újra és újra és újra és újra?
Ez fontos? Ez dollármilliókat és címlapokat ér?

www.mileswmathis.com/dunblane.pdf

A BBC 2016-os története elismeri, hogy Grand Slam-győztesek is érintettek, de nem nevezi meg őket. Azt is elismeri, hogy az ATP elfordítja a fejét. Azt is elismeri, hogy a TIU, a Tennis Integrity Unit, egy szemfényvesztés. Csak annyit tudok mondani, hogy nézze meg Murray 2013-as, Djokovic elleni wimbledoni meccsét, és vonja le a saját következtetését. Én már megtettem. Nézze meg különösen Murray borzalmasan magasan pattogó második szerváját, amely körülbelül 75 mérföld/órás sebességgel mozog - messze a leglassabb és legrosszabb ezen a szinten a teniszben. Djokovicnak minden egyes alkalommal azonnali nyerő ütést kellene elérnie. De szinte soha nem teszi meg. Csak egyszer-kétszer teszi meg, amikor elege van Murray játékából, és azt követeli, hogy Murray legalább mutogassa magát.

Például a meccs utolsó játékában Djokovic elhajítja az első három pontot, és hagyja, hogy Murray 40-0-ra jusson. De aztán szigorít, és azt kéri Murraytől, hogy legalább egy pontot nyerjen meg becsületesen. Djokovic undorral puffantja le Murray egyik második szerváját a pályáról, hogy megnyerje az egyik pontot. Miért nem csinálta ezt korábban?

Ez azt jelenti, hogy Raonic 2016-os wimbledoni veresége is dobás volt? Én azt mondanám, hogy igen. Raonicnak abban az évben álmában is meg kellett volna vernie Murrayt, de tényleg tökéletes választásnak tűnik egy bedobásra. Nyilván Djokovic nem akarta, hogy újra erre a szerepre válasszák, ami megmagyarázná, hogy miért hajolt meg korábban Sam Querrey előtt. Federer és Nadal szintén nem akarta ezt a szerepet, ami megmagyarázza, hogy miért hagyta ki mindkét srác szerencsésen az év nagy részét sérülések miatt. Azt mondanám, hogy abban az évben korán megkapták a Murray-memót, és úgy döntöttek, hogy a sérüléses sztori jobb lenne, mint meccseket dobni Murray-nek. Ez megmagyarázná a későbbi év (és 2017 elejének) furcsa eseményeit is, mivel mindenkit arra utasítottak, hogy feküdjön le, hogy Murray előrébb léphessen az első helyen. Mi mással lehetne magyarázni Djokovic furcsa vereségét Istomin ellen Ausztráliában?

Nekem úgy tűnik, mintha Djokovic azokban a hónapokban személyesen nem volt hajlandó több meccset dobni Murray-nek, de nyomást gyakoroltak rá, hogy így vagy úgy, de feküdjön le. És ne feledjük, Raonic volt az, aki kényelmesen visszalépett a Párizsi Mastersről, így Murray az elődöntőben sétagaloppot kapott, éppen időben ahhoz, hogy elvegye Djokovic-tól az első helyezést. Valójában ez az elmélet sok mindent megmagyaráz az elmúlt évek furcsaságaiból a touron, ami csak mostanában oszlik fel.

 

Miután Murray megszerezte a két wimbledoni és két olimpiai aranyérmét, valamint az első helyezést, visszahúzódott, és lehetővé tette, hogy a dolgok valamelyest visszatérjenek a normális kerékvágásba.
Vagyis majdnem normálisak. Emlékeztek, hogy Murray a 2017-es queens-i díjnyereményét a gyártott Grenfell Towers-tűz áldozatainak ajánlotta fel, hogy aztán az első fordulóban kikapjon? Nevetni kell rajta.
Szóval miért mondom, hogy Raonic volt a tökéletes választás, hogy lefektesse Murrayt? Mert Raonic szerb, akinek a nagybátyja Montenegró miniszterelnök-helyettese volt. A vezetékneve Gvozdenovic, ami Raonicot az 1935-ben elhunyt Anto Gvozdenovic tábornokkal, az Orosz Császári Titkos Tanács tagjával köti össze. A Gvozdenovicsok montenegrói hercegek voltak, és feltételezhetjük, hogy még mindig azok. Nagyon gazdagok, és Raonic már azelőtt Monte-Carlóban élt, hogy elkezdett volna pénzt keresni a turnén.

Őse, Anto Gvozdenovics herceg tábornok [lovassági tábornok] von Rennenkampf jobbkeze és vezérkari főnöke volt az orosz-japán háborúban (1904), de valahogy túlélte az orosz forradalmat. Tehát a Murray-khez hasonlóan a Gvozdenovicsok/Raonicsok is nemesek, akik szoros kapcsolatban állnak Oroszország és Anglia királyaival - akik szintén szoros kapcsolatban állnak egymással. A Murray-k a királynő közeli rokonai, a Gvozdenovicsok pedig II. Miklós közeli rokonai voltak - ezért voltak hercegek. Európa összes királyi családja rokon, és mindig is az volt. Tehát Raonicot egyszerűen arra utasították, hogy ideiglenesen álljon félre az unokatestvére helyett, gondolom.

De vajon ugyanez elmondható-e Djokovicról és másokról is a turnén? Lehetséges, hiszen Djokovicnak van ugyan oldala a Geninél, de az teljesen ki van súrolva. A Famechain szerint a nagyapja, Zdenka Zagar "magas rangú tiszt" volt a jugoszláv hadseregben, de azt nem tudjuk meg, hogy ezredes, tábornok vagy mi volt az. Ráadásul még ez is falsnak tűnik, hiszen a Zdenka női név. Djokovics nagyszülei nem lehettek Zdenka és Elisabeta.
Djokovic azonban rokonságban állhat Zoran Zagarral, egy belgrádi csúcsbankárral, aki az 1960-as évek végén a Világbank ügyvezető igazgatóhelyettese, majd az 1970-es évek elején a londoni Nemzetközi Pénzügyi Társaság ügyvezető alelnöke lett. Lásd még Joze Zagar, a szlovén vasút vezetője, később a Smelt vezérigazgatója. Lásd még Ivan Zagar, a Prebold Textilgyár vezérigazgatója.

Ezt a 2016-os cikket is megnézheti, amely elismeri, hogy az ITF lehetővé teszi a szerencsejáték-ügynökségek számára, hogy szponzoráljanak nagy versenyeket. A cikk ezt "intrikusnak" nevezi, de bizonyára nem ez a helyes jelző. Ennek jeleznie kellene, hogy mennyire kompromittálódott a professzionális sport.

From Miles Mathis pieces on Dunblane.  www.mileswmathis.com/dunblane.pdf

https://www.pokolafoldon.hu/hihetetlen/djokovics-a-satanista-szektahoz-szerzodott-frissitve